פתיחת סתימה

פתיחת סתימה בראש העין והמרכז והסביבה בעצמך היא רק אם יש לך ידי זהב. יש סתימות שאפשר לתקן לבד, אבל חשוב לזכור כי במקרים מסוימים כמו בצנרת ישנה אתם עלולים לגרום נזק לצנרת. סתימה חד פעמית אפשר לפתוח לבד, אך סתימות חוזרות ונשנות מעידות על בעיה קשה יותר בצנרת. סתימה על ידי שורשים, צינור שבור או גורם אחר ולכן חשוב להזמין איש מקצוע. בהזדמנות זו בקשו ממנו עצות כיצד להימנע מסתימות בעתיד כדי שלא תצטרכו להזמין אינסטלטור לפתיחת סתימה בראש העין ואזור המרכז לעתים קרובות. שחר כהן שירותי אינסטלציה פותח את כל סוגי הסתימות.

פתיחת סתימות בראש העין ואזור המרכז מחירים עבור המגזר הפרטי (בית)

מסקר שערכנו מצאנו כי פתיחת סתימות בבאר שבע בכיור המטבח תעלה בין 200 ל-350 ש"ח תלוי במורכבות הסתימה. זהו גם סדר גודל של מחיר פתיחת סתימה במקלחת. פתיחת סתימה באסלה היא מורכבת יותר וקשה יותר. עלות פתיחת סתימה פשוטה תעלה כ-300 ש"ח ותגיע עד 600 ש"ח במקרה שהסתימה היא בצינור ראשי. פתיחת סתימות הן אחת מהסיבות הנפוצות ביותר שבגללן אנו מזמינים שרברב הביתה. הסיבות לסתימות יכולות להיות מבניות, כלומר קשורות בטיב הצנרת, גילה והזויות שלה, בתהליכים טבעיים כמו היווצרות אבנית, שקיעת חומרים שומניים ואפילו חומרי ניקוי.

פתיחת סתימה בראש העין
פתיחת סתימה באזור המרכז

הסיבה האחרונה והחשובה לא פחות לסתימות תלויה בהתנהגות היום יומית שלנו. שינוי הרגלים והקפדה עליהם יעזרו לנו לחסוך עלויות על ביקור אינסטלטור לצורך פתיחת סתימות בבאר שבע. ביצוע פעולות אלה יחסכו מאתנו עגמת הנפש של כיור סתום, אסלה סתומה או מקלחת סתומה. במקלחת הבעיה העיקרית היא שערות שמתגבשות בצנרת לגוש ויוצרות סתימה. הדרך הפשוטה היא לשים מסנן במיקום הניקוז של המים באמבטיה ובמקלחת כדי למנוע את מעבר השערות, ולנקותו מיד אחרי המקלחת או האמבטיה. יש עקרות בית ששוטפות רצפה וסוחבות את המים המלוכלכים אל המקלחת. גם לכלוך זה עלול לסתום אותה.

צריכים פתיחת סתימה בראש העין והסביבה? אנו פעילים בישובים אלה: פתח תקווה, קרית אונו, גבעת שמואל, גני תקווה, רמת גן, גבעתיים, סביון, יהוד, תל אביב, מגשימים, שוהם, כפר שמריהו, גבעת השלושה, רמת אפעל, נווה מונוסון, כפר מעש, גת רימון רעננה, הרצליה, כפר סבא, ראש העין, הוד השרון, רמת השרון, נווה ירק

מניעה של סתימת צנרת

רשת שתחסום מעבר לכלוך יש להניח בכל הכיורים במטבח ובמקלחת. עוד דרך חשובה היא להימנע מלהשליך מגבונים לחים, טמפונים ועצמים שונים לאסלה. אלה נתקעים בצנרת וגורמים לאחת הסתימות הפחות נעימות שיש ושגם קשה לפתור בלי עזרת אינסטלטור. אנשים שגרים בדירות ישנות או בקומות מרתף בדרך כלל נדרשים שלא לזרוק לאסלה אפילו נייר טואלט.

פתיחת הסתימה בראש העין ובכלל
אינסטלטור ייפתח את הסתימה הביתית בדרכים שונות החל ממכשור שיש ברשותו ועד שימוש בלחץ מים. אנו נבצע את פתיחת הסתימות בראש העין . אך לפני כן כדאי לנסות לפתוח את הסתימה באמצעות פומפה ומים חמים.

לכל בעיה שאלה והתייעצות – צרו עמנו קשר טלפונית או בוואטסאפ

         כל הזכויות שמורות לשחר כהן 2021©

Call Now Button