תיקון נזילות​

גר בראש העין והמרכז והסביבה ומקבל חשבון מים מנופח? כנראה שמדובר בנזילה סמויה ואתה צריך תיקון נזילות מים בראש העין והסביבה ואזור המרכז. הנזילה יכולה להיות מתחת לקרקע ויכולה להיות באחד הקירות של הבניין. ברוב המקרים של נזילות כאלו, התשלום אמור להיות מושתת על הדיירים אבל, התשלום עבור המים שנזלו יהיה על חשבון ספק המים. לא מיד, כמובן, אלא אחרי שהנזילה תוקנה ויש אישור של אינסטלטור אמין בראש העין שהנזילה תוקנה, אחר כך פנייה אל ספק המים ואחר כך, אחרי כל מיני שלבים בירוקרטיים, קבלת האישור לזיכוי.

"קודם תשלם ואחר כך נראה"

ועוד קודם לכן תתקן את הנזילה של המים על חשבונך. כאמור, אחר כך נראה. מה שכן, הסיכויים דווקא די טובים ומדובר בסיכויים שחברת המים תספוג את עלות הנזילה. במקרה של דירה שכורה בעל הבית יספוג את העלות והוא יגלגל אותה הלאה אל חברת המים.

נזילת מים – מתי "צצה" נזילת מים?

בבתים ישנים בראש העין והמרכז התשובה פשוטה, כשאחד הצינורות נשבר ונוצר בו חור. חלודה, התיישנות, ריבוי אבנית שהכבידה על צינור דק מדי, מכה שהצינור קיבל ולפעמים אפילו עכברים שכרסמו בו בטעות. בדרך כלל מדובר בהתיישנות או במכה שנגרמה על ידי בעל מקצוע אחר. מישהו שקדח ופגע בצינור או אפילו עבודת גינון תמימה שבמסגרתה הוכה הצינור במעדר שהונף גבוה ונחת במלוא התנופה על הצינור האומלל והמזדקן.
לפעמים זה יהיה תירוץ טוב להחלפת הצנרת התת קרקעית אבל לפעמים, האינסטלטור המתקן יבצע מעקף של הצינור שנשבר ושאר הצנרת תישאר כפי שהיא, עד לנזילה הבאה.

תיקון נזילות מים בראש העין והמרכז והסביבה ותל אביב, רמת גן ,גבעתיים
תיקון נזילות מים בראש העין
תיקון נזילות בגבעתיים

תיקון נזילות – כמה דברים חשובים ואחרונים
הסיבה יכולה להיות החומרים מהם עשוי הקיר, כי המים יעדיפו לעלות מאשר לכרסם בחומר שאטום יותר ובנוסף, לפעמים העלייה שלהם היא בגלל חומם.

תיקון נזילת מים בקיר תיעשה בדרך כלל אחרי צילום תרמי של הקיר. מצלמה תרמית מזהה מקומות בהם הטמפרטורה שונה וצובעת אותם בצילום. כל חומר מקרין גלים אלקטרומגנטיים רק שלא את כולם העין קולטת. המצלמה, לעומת זאת, מצוידת בחיישנים שהם דווקא כן קולטים את הגלים שהעין לא רואה. מתוך כך המצלמה חודרת את הקיר ומזהה כתמים שיש להם טמפרטורה שונה.

המיפוי הזה של המים בתוך הקיר, ידייק גם את מקור הנזילה וגם את תוצאותיה הנלוות. כפי שהדברים נשמעים, עדיף שנזילת מים תקרה בקיץ ולא בחורף, כי בקיץ קל יותר להתמודד עם ייבוש ועם הכרוך בתיקון.

צריכים תיקון נזילות מים בראש העין? או שאתם גרים במקום אחר באזור המרכז? צרו קשר עם שחר כהן שירותי אינסטלציה ואיתור נזילות.

         כל הזכויות שמורות לשחר כהן 2021©

Call Now Button