תיקון צנרת

בבית יכול להיות בשל פיצוץ פתאומי שבו הבית שלכם פתאום מאוים בהצפה. דבר ראשון עליכם לגשת לברז הראשי ולסגור את זרימת המים כדי להפסיק את הנזק. מיד אחר כך וללא דיחוי יש להזמין אינסטלטור ולבצע תיקון צנרת בראש העין אם הפיצוץ קורה בשעות הלילה או בחג יהיה עליכם להזמין אינסטלטור בראש העין ולשלם בהתאם. בעיה חמורה בהרבה היא אם הפיצוץ מתרחש כשאתם לא בבית. לכן מומלץ שכאשר אתם נוסעים למספר ימים לסגור את הברז הראשי.

תיקון צנרת למגזר הפרטי בבית או דירה בבאר שבע

הסיבות לפיצוץ ותיקון צנרת בראש העין יכולה להיות שבביתכם ישנה עדיין צנרת ממתכת שטרם הוחלפה בצנרת מודרנית. המים, חומרי הניקיון, בלאי וקורוזיה גורמים לצנרת להיחלש ולהתפוצץ. הסיכוי לכך נמוך הרבה יותר בצינורות פלסטיק ופי.וי.סי. בארצות קרות שבהן הטמפרטורה יורדת הרבה מתחת לאפס הצינורות יכולים להתפוצץ עקב קיפאון של המים בצינורות. במקרה של צנרת ישנה הטיפול של האינסטלטור יתקן את הפיצוץ הספציפי אך לא יעבור זמן רב ומקום אחר היחלש ויתפוצץ. לכן יש לשקול להחליף את כל הצנרת הישנה בצנרת מודרנית בעלת תו תקן.

תיקון צנרת – ביוב

בתחום של תיקון צנרת ביוב יש חידושים רבים שאת חלקם נזכיר כאן. אחד החידושים הוא תיקון הצנרת באמצעות שרוול. בשיטה זו אין צורך להרים מרצפות או להוציא את הצנרת הפגומה. השרברב מחדיר לצנרת הפגומה שרוול מיוחד שמתקן אותו. לפני כן יש להחדיר לצינור הביוב מצלמת ביוב שמאתרת את הפגמים בצנרת. לאחר מכן מתבצעת שטיפה של הצינור כדי שהוא יהיה נקי ואז מחדירים לתוך הצינור הפגום בלון עם שרוול ודבק מיוחד המיועד למטרה זו. כך מצפים את הצינור באמצעות השרוול והדבק המיוחד כשהבלון המנופח דואג לניפוח השרוול במקום המתאים. זוהי דרך נקייה ואסתטית לתיקון צנרת ביוב ללא נזקים וללא לכלוך. לביצוע תיקון צנרת בבאר שבע יש לפנות ל-שחר כהן שירותי אינסטלציה ואיתור נזילות.

איזורים נוספים:
תיקון צנרת בראש העין
תיקון צנרת באזור המרכז
תיקון צנרת – שורשים בביוב

אחת הבעיות הקשות באזור המרכז שגורמות לבעיות בצנרת הביוב בחצר היא חדירה של שורשים לצנרת וסתימתם. כוח השורשים יכול לשבור צנרת ולחדור לתוכה בחיפוש אחר מים לעץ. ישנם חומרים כימיים שניתן להכניס לצנרת והם מיועדים להרוס את השורש הקיים ואף למנוע התפתחות שורשים חדשים במשך תקופה של כמה חודשים, אך הבעיה תחזור על עצמה אלא אם העץ יעקר. לכן חשוב לשקול היטב אם לשתול עצים בקרבת צינור הביוב שכן הדבר עלול להביא לתיקון צנרת ביוב לעתים תכופות.

תיקון צנרת בראש העין– ביוב ופתיחת סתימות

בנוסף לחומרים שמעכבים את גדילת השורשים ניתן להשתמש במכונת ספירלות חשמלית החודרת לביוב ומוציא את כל החומרים שסותמים אותו בין אם אלה שורשים, שומנים או חומרים אחרים שנתקעו בצינורות הביוב. לסתימות קלות בצנרת הביוב הביתית ניתן להשתמש בספירלות ידניות פשוטות וכן במקלות ביוב שונים בעלי צורה שונה ואורכים שונים, המיועדים לשחרר סתימה בצנרת הביוב על ידי הוצאת גורם הסתימה.

אנו נותנים שירות הוגן ומהיר ככל האפשר בישובים :פתח תקווה, קרית אונו, גבעת שמואל, גני תקווה, רמת גן, גבעתיים, סביון, יהוד, תל אביב, מגשימים, שוהם, כפר שמריהו, גבעת השלושה, רמת אפעל, נווה מונוסון, כפר מעש, גת רימון
רעננה, הרצליה, כפר סבא, ראש העין, הוד השרון, רמת השרון, נווה ירק.

         כל הזכויות שמורות לשחר כהן 2021©

Call Now Button